Produkte Featured

Xuzhou Gjigandi Materiale Ndërtimi Co, Ltd, një prodhuesi kryesor i përzierje konkrete, është themeluar në vitin 1988 në Pekin, Kinë. Ajo është e specializuar në përzierje kimike kërkimore, prodhimit dhe shpërndarjes.
shiko më shumë

projektet e fundit

 • Xuzhou Giant përzierje konkrete, është një nga prodhuesit profesionale të përzierje konkrete në Kinë, është themeluar në vitin 1998 në Xuzhou Kinë. Ne jemi te specializuar në kërkime konkrete admixture, prodhimit dhe shpërndarjes.
  Mëso më shumë
 • Shtesa gjigante betoni mund të ofron shërbime profesionale të teknologjisë know-how transferimin e përzierje konkrete, duke përfshirë procesin, projektimit, prodhimit, aplikimin, dhe menaxhimin e dini se si.
  Mëso më shumë
 • China Gjigandi Materiale Ndërtimi Co, Ltd, një prodhuesi kryesor i përzierje konkrete, është themeluar në vitin 1998 në Xuzhou, Kinë.
  Mëso më shumë

  lastest News

  • Të marrë pjesë në Ekspozitën Vietnam Build

   Të marrë pjesë në Ekspozitën Vietnam Build

   20 Mar, 19
   Kompania jonë, Giant përzierje konkrete Company mori pjesë në Vietnam Build Ekspozita në prill, 2018. Ne u takua me shumë klientë dhe partnerë dhe shpenzohen maket e Vietnamit. Qualiting i p tonë kryesore ...
  • Si te zgjidhni përzierje konkrete

   Si te zgjidhni përzierje konkrete

   18 Prill, 19
   përzierje konkrete Kina Giant kanë më shumë se 60 lloje, varg të lartë reducer ujë, Prodhim prej admixtures China Xuzhou giant.Concrete përmirësojnë performancën konkrete dhe përshtatur nën mjerë shtuar ...
  Concrete Giant Shtesa një prodhuesi kryesor i përzierje konkrete në Kinë, është themeluar në vitin 1998 në Xuzhou Kinë. Ajo është e specializuar në kërkimin shkencor konkret admixture, prodhimit dhe shpërndarjes. Kompania jonë ka pesë vende prodhuese në Kinë dhe prodhon mbi 60 lloje të produkteve, duke përfshirë reducers varg të lartë të ujit, përshpejtuesit, ngadalsuesve, produkte anti-ngrirje, veshje, ngjitëse / ngjitëse, materiale e ujit-korrigjim bocash etj
  WhatsApp Online Chat!