Избрана Производи

Xuzhou џин градежни материјали Co, Ltd, водечки производител на Адитиви за бетон, е основана во 1988 година во Пекинг, Кина. Таа е специјализирана во хемиски примеси истражување, производство и дистрибуција.
Гледај Повеќе

Најнови проекти

 • Xuzhou џин Адитиви за бетон, е еден од професионални производители на бетон примеси во Кина, е основана во 1998 година во Xuzhou Кина. Ние сме специјализирани во конкретни истражувања примеса, производство и дистрибуција.
  научи повеќе
 • Гигант Адитиви за бетон може да обезбедува професионални услуги за трансфер на технологија know-how на Адитиви за бетон, вклучувајќи го и процесот, проектирање, производство, примена и управување со know-how.
  научи повеќе
 • Кина џин градежни материјали Co, Ltd, водечки производител на Адитиви за бетон, е основана во 1998 година во Xuzhou, Кина.
  научи повеќе

  Активни теми Прикажи листа Вести

  • Присуствуваат на Изградба на изложба во Виетнам

   Присуствуваат на Изградба на изложба во Виетнам

   20 Мар, 19
   Нашата компанија, џин Адитиви за бетон компанијата учествуваа во Виетнам Изградба на изложба во април, 2018 година Сретнавме многу клиенти и партнери и потрошил Макет на Виетнам. На qualiting од нашите главни стр ...
  • Како да се избере Адитиви за бетон

   Како да се избере Адитиви за бетон

   18 Апр, 19
   Кина џин Адитиви за бетон имаат повеќе од 60 видови, висок спектар вода редуктор, производството од Кина Xuzhou giant.Concrete примеси подобри перформанси конкретни и да се приспособат мизерни додаде под ...
  Гигант Адитиви за бетон водечки производител на бетон примеси во Кина, е основана во 1998 година во Xuzhou Кина. Таа е специјализирана за истражување бетон примеси, производство и дистрибуција. Нашата компанија има пет производствени локации во Кина и произведува повеќе од 60 видови на производи, вклучувајќи и вода редуцири високите, акцелератори, retarders, анти-замрзнување производи, лакови, лепила / лепила, вода бесплатен материјали, итн
  WhatsApp Онлајн Chat!